اسباب بازی فروشی , فروشگاه اینترنتی اسباب بازی , اسباب بازی , بازار اسباب بازی

به بازار اسباب بازی خوش آمدید

 

 

 

 

 

 

 

همیشه قیمت پایین تر باعث فروش بیشتر اسباب بازی نمی شود - قسمت دوم

 

 

 

قسمت اول مقاله را از اینجا بخوانید

 

کسب و کارهاي خانوادگی جزء لاینفکی از اقتصاد به حساب می آیند. از 25 میلیون فعالیت بازرگانی که در ایالات متحده وجود دارد، 90 درصد از آنها خانوادگی هستند. این شرکت ها حدود 60 درصد کل اشتغال در ایالات متحده و 50درصد تولید ناخالص داخلی آمریکا را ایجاد می کنند.  37درصد شرکتهایی که در زمره 500 شرکت برتر مجلۀ فورچون قرار دارند در شمار کسب و کارهاي خانوادگی قرار گرفته اند .

 

اسباب بازی فروشی , اسباب بازی , فروشگاه اسباب باززی , فروش اسباب بازی , خرید اسباب بازی , کودک و اسباب بازی , بهترین اسباب بازی ها , اسباب بازی های متنوع , اسباب بازی مناسب , اسباب بازی و کودک , هدیه اسباب بازی برای کودک , اسباب بازی و جشن تولد کودک , مغازه اسباب بازی فروشی

 

گری گرانت، مدیرعامل بزرگ ترین مجموعه اسباب بازی فروشی انگلستان نیز توانسته است با همفکری و همراهی همسر و فرزندانش کسب و کار خانوادگی موفقی ایجاد کند. پسران او دانکن و استوارت هر یک مسئولیت خاصی را در زمینه تدارکات و راهبری فروشگا ههای اسباب بازی بر عهده گرفته اند و بعد از تاسیس صد شعبه فعال فروشگاه اسباب بازی در داخل انگلستان به تصاحب بازارهای جدید اسباب بازی در آسیای شرقی می اندیشند. آنها کار کردن در کنار یکدیگر را یکی از بزرگ ترین ارزش های خود می دانند و معتقدند:

هر تصمیمی که با مشورت یکدیگر اتخاذ کنند، بهترین استراتژی برای پیروزی آنهاست "

 ثمره طرز فکر و تربیت گری و همسرش، پسرانی بوده است که موفقیت آنها را هم در خانواده و هم در بازار کسب و کار تایید می کند.  در ادامه با اندیشه های دانکن و استوارت درباره بازار اسباب بازی بیشتر آشنا می شویم.

 

 

هم اکنون چه مسئولیت هایی را در شرکت اسباب بازی بر عهده دارید؟

 دانکن: من مطالعات زیادی در حسابداری داشته ام به همین دلیل مدیریت مالی فروشگاه های اسباب بازی را برعهده دارم، بعلاوه به کارهای اینترنتی فروشگاه اسباب بازی هم رسیدگی می کنم.

استوارت: من چهره آشنای شرکت برای بازاریابان و تامین کنندگان عمده اسباب بازی هستم و مسئولیت خرید برای فروشگاه های شرکت را برعهده دارم.

 

به نظر شما فضای رقابت در بازار اسباب بازی در سال های اخیر چگونه بوده است؟

 

دانکن: با بررسی داده های NPD ( درباره داده های NPD بیشتر بدانید ) می توان فهمید که این محیط تجاری در یک سال اخیر شاهد دشواری های زیادی برای تولید کنندگان اسباب بازی اروپایی بوده است.

استوارت هم می گوید: بازار اسباب بازی تاثیرپذیری زیادی از پخش انیمیشن ها و فیلم های گروه کودک و نوجوان  دارد به طوریکه پخش انیمیشن فروزن باعث تولید و فروش بالای عروسک های السا شد. اما در سال 2014 میزان نفوذ انیمیشن ها بر تولیدات اسباب بازی و فروش آنها نسبت به سال قبل کاهش محسوسی داشت.

 

 

اسباب بازی , فروشنده اسباب بازی , بهترین اسباب بازی فروشی , بهترین اسباب بازی ها , خرده فروشی اسباب بازی چقدر به شعار " قیمت پایین تر، فروش بیشتر "معتقد هستید  ؟

دانکن: فکر نمی کنم یک خرده فروشی اسباب بازی تنها با تکیه بر قیمت رقابتی بتواند بازارهای خود را توسعه دهد . چون در این صورت همیشه می توان کسانی را یافت که اجناس شان را با قیمت پایین تری بفروشند. راهکار ما برای رقابت بهتر ، زمان و پول زیادی است که صرف جمع آوری بهترین محصولات اسباب بازی می کنیم تا مشتری بهترین تجربه ممکن را از خریدش با ما تجربه کند.

 

چقدر در این صنعت جای رشد وجود دارد؟

استوارت : صنعت اسباب بازی فضای رشد و توسعه بسیار زیادی دارد و هر چقدر جلوتر می رویم ، بیشتر می فهمم هنوز چیزهای زیادی برای یاد گرفتن در این بازار وجود دارد.

 

فرمول شما برای موفقیت در میان سایر رقبای فعال در زمینه فروش اسباب بازی چیست؟

دانکن: ما تمرکز خود را به مقابله رو در رو با رقبا اختصاص نمی دهیم بلکه برای رشد بیشتر روی روش های منحصر به فرد خودمان تمرکز می کنیم.

 

شما از راه اندازی فروش آن لاین اسباب بازی چه هدفی را دنبال می کنید؟

دانکن: هدف ما خدمت فوق العاده به مشتریان و ساخت یک تجربه هیجان انگیز از خرید اینترنتی اسباب بازی توسط آنهاست. به طوریکه خرید اسباب بازی از ما برای والدین آرام بخش و برای بچه ها هیجان انگیز باشد. به همین دلیل هر سفارش آن لاین اسباب بازی در صورت تمایل مشتری، در کمتر از 30 دقیقه به دستشان می رسد.

استوارت: با این کار تلاش می کنیم تا نام تجاری Entertainer معنی واقعی کسب و کارمان باشد.

 

 

از چه زمانی در فروشگاه اسباب بازی شروع به کار کردید؟

اسباب بازی , اسباب بازی متنوع , فروشگاه اسباب بازی , اسباب بازی فروشی , فروشنده اسباب بازی , انواع اسباب بازی , اسباب بازی خارجی , اسباب بازی خوب

استوارت: از شش سالگی ، ما در قیمت گذاری و انبار کردن اسباب بازی ها به والدینمان کمک می کردیم و برای این کار ساعتی 2 یورو حقوق می گرفتیم، که آن زمان برای خودش پول خوبی بود. اما از سال 2006 به طور تمام وقت با پدرمان کار کردیم.

 

چرا به دنبال راه انداختن شغل مستقل نمی روید؟

دانکن: با وجودی که هر کدام از ما می تواند به راحتی شغلی برای خودش داشته باشد، ترجیح می دهیم به جای دیدن همدیگر در زمان های شام و یکشنبه ها، همه روز در کنار هم باشیم.

استوارت: ثبت نامم در دانشگاه، به خاطر یک سفر کاری، یک سال به تعویق افتاد. بعد از خودم پرسیدم واقعا می خواهم 3 سال به دانشگاه بروم که بعد چه کنم؟ بیایم به امور فروشگاه های اسباب بازی خودمان رسیدگی کنم! پس شروع کردم به سامان دهی وب سایت شرکت و آن را به طور کامل اداره کردم.

 

چه برنامه ای برای آینده دارید؟

استوارت: می خواهیم شبکه تامین کالاهایمان را برون سپاری کنیم و با استخدام یکی از مدیران سابق Woolworths در مدیریت داخلی فروشگاه های اسباب بازی تحولی اساسی ایجاد کنیم.

 

آیا توانسته اید از تسهیلات  بانک ها برای توسعه کسب و کارتان استفاده کنید؟

در حال حاضر میزان بدهی ما به بانک ها دو برابر شده است. متاسفانه، بانک ها با وجودی که رشد یک کسب و کار را می بینند، فقط به سوددهی خود توجه می کنند و این باعث نارضایتی مشتریانی شده که برای رشد شرکت هایشان به بانکها متکی هستند.

 

اسباب بازی , فروشندگان اسباب بازی , اسباب بازی فروشی , فروش اسباب بازی , توزیع کنندگان اسباب بازی , عمده فروشی اسباب بازی , توزیع اسباب بازی , پخش اسباب بازی , اسباب بازی های خارجی

 

چرا فروش برخی از اسباب بازی ها در فروشگاه شما ممنوع اعلام شده؟

دانکن:  پدرم نسبت به فروش برخی از اسباب بازی ها مثل  اسباب بازی های هری پاتر حساسیت بالایی دارد و فروش آنها را در فروشگاه هایمان ممنوع کرده است. او معتقد است:

" گاهی اوقات اندیشه هایی که پشت یک داستان نهفته است روی شکل گیری ذهنیت کودکان تاثیرات مخربی دارد. هری پاتر نمونه ای از این داستان هاست . که جادو و عرفان را با هم ترکیب کرده است" 

 

 

منبع :www.toyinfo.ir (هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت تنها با ذکر منبع مجاز است )

 

مطالب مرتبط :

----------------------------------------------------------------------------------------------------

اسباب بازی -اسباب بازی فروشی -هدیه جشن تولد کودک

تحقق رویاهای یک کارآفرین در صنعت اسباب بازی

 

اسباب بازی -فروش اسباب بازی -کودک و اسباب بازی

فقط کسانی که عاشق فروشندگی اسباب بازی هستن بخونن

 

اسباب بازی , هدیه , فروشگاه اسباب بازی ,فروش اسباب بازی ,اسباب بازی ایرانی , تولید اسباب بازی در ایران

جدول پرفروش ترین اسباب بازی های کودکان در شهر تهران

 

 

 

 

نظر شما درباره این مطلب:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

صفحه اصلی / نمایشگاه اسباب بازی های ایرانی / فعالان بازار / فروشگاه اسباب بازی/ سفارش آگهی / تماس با ما

 

 

 

 

 

فعالان ثبت شده : 213 مورد

 

مشخصات خود را اینجا ثبت کنید

 

اسباب بازی فروشی , اسباب بازی های ایرانی , تولید اسباب بازی , عروسک , تبلیغات اسباببازی , تولید کنندگان ایرانی اسباببازی

اسباب بازی فروشی , عروسک , دانلود رایگان فایل های مفید برای کودکان , هدیه جشن تولد کودک , فروشگاه اینترنتی اسباب بازی , فروش اسباب بازی , اسباب بازی - دانلود رایگان برای کودکان

اسباببازی فروشی , تبلیغ در بازار اسباب بازی , معرفی اسباب بازی های ایرانی , معرفی فعالان بازار اسباب بازی , فروشگاه اسباب بازی , نمایشگاه اسباب بازی , آگهی های اسباببازی , در بازار اسباب بازی دیده می شوید

اسباببازی فروشی , فروشگاه اسباب بازی , اسباب بازی استاندارد , ,ایمنی اسباب بازی , اسباب بازی - استانداردهای ملی اسباب بازی در ایران

اسباب بازی فروشی , عروسک فروشی , هدیه تولد کودک , فروشگاه اسباب بازی , فروش اسباب بازی , اسباب بازی و حل جدول سودوکو

 

>

 

اسباب بازی ,اسباب بازی فروشی , سایت بازار اسباب بازی , هر فروشنده اسباب بازی باید بداند , نکانتی در مورد فروشندگی اسباب بازی , فروش اسباب بازی , فروشندگان اسباب بازی

اسباب بازی , عروسک , تولید اسباب بازی , اسباببازی فروشی , عروسک فروشی , اسباب بازی ایرانی , اسباب بازی خارجی

اسباب بازی , اسباب بازی فروشی , عروسک فروشی , کارگاه تولید عروسک

اسباب بازی فروشی , اسباب بازی , هدیه تولد کودک ,

اسباب بازی , تولید صنعتی اسباب بازی , اسباب بازی های پلاستیکی , عروسک فروشی , هدیه تولد کودک

اسباب بازی فروشی , هدیه , کودک , عروسک فروشی , دانلود رایگان کتاب ساخت ماشین های اسباب بازی چوبی

اسباب بازی فروشی , هدیه , عروسک , اسباب بازی و نکات فروشندگی 1

اسباببازی فروشی , فروشگاه اینترنتی اسباب بازی , اسباب بازی- محل تبلیغ شما

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , اسباب بازی و تبلیغ هدفمند